Hakkımızda

AVUKAT MELİH ÇELİK HUKUK BÜROSU

Samsun İlinde kurulan Avukat Melih ÇELİK Hukuk Bürosu; Dava-Danışmanlık-İcra Takibi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hukuk büromuz, KVKK Danışmanlığı, Şirket Vekilliği, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku ve İcra İflas Hukuku başta olmak üzere, hukukun bir çok alanında faaliyet göstermekte, müvekkillerine hizmet sunmaktadır.

Avukat Melih ÇELİK Hukuk Bürosu, tüm çalışanlarıyla birlikte saygınlığı ve profesyonelliği temel alarak faaliyet göstermektedir. Avukatlık hizmetinin, Adalet Sisteminin en önemli yapı taşlarından biri olduğunun bilinciyle hareket eden Avukat Melih ÇELİK Hukuk Bürosu, müvekkillerine sunduğu hizmetleri meslek etiğine uygun olarak yerine getirmektedir.

Samsun ilini merkez alan hukuk büromuz, kurumsal yapısıyla ve iş bölümünü esas alan sistemiyle ülkemizin tüm şehirlerine dava, danışmanlık ve icra takibi konularında hizmet sunabilmektedir. Tüm ekibimiz; problemlerinizi doğru analiz ederek karmaşık sorunlarınıza basit çözümler bulmak için danışmanlık hizmeti vermektedir.

MELİH ÇELİK

Avukat Melih ÇELİK Hukuk Bürosu’nun kurucusudur. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Avukat Melih ÇELİK, ‘’Özata Hukuk Bürosu’’nda başladığı meslek hayatını, kurucusu olduğu hukuk bürosunda sürdürmektedir. Samsun’un önde gelen sanayi ve ticaret firmalarının vekillik ve danışmanlığı yapan Avukat Melih ÇELİK, KVKK Danışmanlığı, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku ve İcra İflas Hukuku başta olmak üzere müvekkillerine avukatlık hizmeti sağlamaktadır.

Call Now Button0 (553) 979 08 87